CyberGhost VPN to jedna z popularniejszych w Polsce usług VPN. Duże możliwości i atrakcyjna cena przyciągają do niej szerokie rzesze użytkowników Internetu, którzy chcą podnieść poziom swojego bezpieczeństwa w sieci lub uzyskać dostęp do zablokowanych stron i zasobów sieciowych.

Parametry CyberGhost

Cyberghost funkcje

Decydując się na kupno CyberGhost VPN otrzymujemy kompletną usługę VPN, która pozwoli na ochronę naszego połączenia z Internetem i umożliwi uzyskanie dostępu do zablokowanych treści.

W ramach CyberGhost VPN otrzymujemy:

  • nielimitowaną przepustowość i ilość transferu do wykorzystania
  • możliwość korzystania na 5 urządzeniach jednocześnie
  • ponad 1000 serwerów w 45 krajach

W kwestii ochrony prywatności – CyberGhost nie gromadzi żadnych danych swoich użytkowników. Zarówno aktywność użytkowników jak i czasy połączeń oraz wykorzystany transfer nie są zapisywane przez dostawcę. Siedziba firmy znajduje się w Rumunii, kraju który jest bezpieczną lokalizacją jeśli chodzi o prawo do prywatności.

Z usługą łączyć możemy się przy pomocy protokołów OpenVPN, L2TP/IPSec lub PPTP. Szyfrowanie opiera się o AES 256-bit.

W przypadku problemów, pomoc i wsparcie jest zapewniane użytkownikom za pomocą czata oraz e-maila.

Cennik CyberGhost

Jeżeli zdecydujemy się na abonament miesięczny, to zapłacimy za usługę 12,99€. Jest to najmniej opłacalny wariant, gdyż dłuższe okresy abonamentu pozwalają na znaczne zaoszczędzenie pieniędzy. Decydując się na płatności co pół roku, zapłacimy 47,94€.

Najkorzystniej wypadają płatności dla abonamentów trwających rok. Za rok korzystania z usługi zapłacimy 63€, co dam średnio 5,25€ za każdy miesiąc ochrony i tym samym zniżkę 60% w stosunku do płatności miesięcznych.

W przypadku dłuższych planów obowiązuje 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy – oznacza to, że przez okres 45 dni możemy testować usługę i jeśli okaże się, że nie spełnia ona naszych oczekiwań, to zostaną nam zwrócone pieniądze. Plany miesięczne mają 30 dniowy okres zwrotu pieniędzy.

Za CyberGhost możemy zapłacić przy pomocy karty płatniczej, PayPala, Bitcoina i systemu SOFORT. Do założenia konta wystarczy tylko podanie adresu e-mail.

Cennik Cyberghost VPN

Aplikacje CyberGhostCyberghost urządzenia

Z usługi możemy korzystać na niemal wszystkich systemach i urządzeniach. CyberGhost przygotował aplikacje na najpopularniejsze systemy operacyjne i urządzenia mobilne. Z usługi skorzystamy bez problemu na komputerach pracujących pod obsługą systemu Windows lub macOS oraz na urządzeniach mobilnych jak telefony i tablety opartych o Androida lub iOS (iPhone oraz iPad). Bez problemu skonfigurujemy również usługę na pozostałych urządzeniach jak komputery pracujące na Linuxie czy routery.