ExpressVPN

ExpressVPN
ExpressVPN

ExpressVPN to dostawca usług klasy premium. Nasza opinia - nie ma obecnie lepszego! Bardzo szybki, z ogromnymi możliwościami.

ExpressVPN to w naszej ocenie najlepszy VPN, jaki obecnie można kupić. Szybkie serwery, ogromne możliwości i banalnie prosta w obsłudze aplikacja. Jeśli szukasz dobrego VPN-a do stremingu, ochrony prywatności i bezpieczeństwa to ExpressVPN świetnie się sprawdzi.

Jakie funkcje i możliwości ma ExpressVPN?

Możliwości ExpressVPN


Fenomenalna szybkość, lokalizacje serwerów VPN w 94 różnych krajach, wysoki poziom bezpieczeństwa i dobra ochrona prywatności. ExpressVPN jest jednym z pewniejszych wyborów jeśli chodzi o sprawdzoną usługę VPN.


ExpressVPN posiada obecnie serwery w 94 krajach, co plasuje go w czołówce dostawców VPN pod tym względem. Do wyboru mamy m.in serwery w Polsce – łatwo dzięki nim zmienimy IP na polskie, a oprócz tego w Stanach Zjednoczonych, Rosji, Niemczech, Francji czy Szwecji. Przy ich pomocy bez problemu zmienimy IP na dowolny kraj.

Za pomocą ExpressVPN odblokujemy dostęp do treści, które dostępne są tylko w określonych lokalizacjach geograficznych – ominiemy tym samym blokady regionalne. Jest wyjątkowo skuteczny jeśli chodzi o dostęp do polskich VOD za granicą oraz serwisów ze streamingiem takich jak BBC czy amerykański Netflix.

Wysoki poziom szyfrowania (AES-256) i mechanizmów bezpieczeństwa pozwoli zabezpieczyć nasze połączenie z siecią podczas korzystania z publicznych WiFi oraz w domu, przed monitoringiem ze strony dostawcy Internetu. ExpressVPN jest też dobrym wyborem jeśli chodzi o ochronę prywatności w sieci – nie loguje aktywności swoich użytkowników w sieci. Jedyne przechowywane przez tego dostawcę dane to te, dotyczące czasu połączenia i zużytego transferu.

ExpressVPN zezwala na korzystanie z P2P, więc będzie to dobry wybór jeżeli szukamy usługi VPN głównie w tym celu. Nie powinno się używać torrentów bez ochrony ze strony VPN.

Ewentualne problemy z działaniem możemy rozwiązać w oparciu o działające 24h/7 wsparcie użytkownika. Dostępni na czacie konsultanci pomogą w problemach, jeżeli będziemy mieć kłopoty z usługą lub jej uruchomieniem.

Ile trzeba zapłacić za ExpressVPN? Cennik

Aktualna cena ExpressVPN

ExpressVPN nie jest tani. W najlepszej ofercie przyjdzie nam za niego zapłacić 6,67$ miesięcznie jeżeli zdecydujemy się na plan roczny – dostaniemy w zamian 3 miesiące gratis.

Najważniejszą z punktu widzenia użytkownika cechą ExpressVPN jest gwarancja zwrotu pieniędzy do 30 dni. Dzięki temu możemy bez ryzyka przetestować tego dostawcę i w razie potrzeby poprosić o zwrot pieniędzy.

Wspierane urządzenia przez ExpressVPN

ExpressVPN - wspierane urządzenia

ExpressVPN posiada wsparcie niemal wszystkich systemów i urządzeń. Przy pomocy prostej i wygodnej aplikacji, bez problemu połączymy się z usługą zarówno na komputerach i laptopach obsługiwanych przez Windowsa, system MacOS czy Linuxa. Dla każdego systemu przygotowane zostało odpowiednie oprogramowanie. ExpressVPN także bez problemu skonfigurujemy na routerze.

Oprócz tego, ExpressVPN pozwala na pełne zabezpieczenie połączenia internetowego w przypadku urządzeń mobilnych. Dostawca usługi przygotował odpowiednie rozwiązania dla użytkowników posługujących się urządzeniami z Androidem, iPhonem czy iPadem.

Jeżeli z VPN chcemy korzystać tylko przy pomocy przeglądarki, to ExpressVPN oferuje wtyczki przy pomocy których skonfigurujemy połączenie z usługą za pomocą przeglądarek Chrome, Firefox czy Safari. Wystarczy pobranie odpowiedniej wtyczki, zalogowanie się i uruchomienie połączenia przez VPN.

Dokładne instrukcje wraz z opisem krok po kroku jak zainstalować i skonfigurować połączenie znajdziemy w sekcji pomocy.

Podsumowanie. Nasza opinia o ExpressVPN

ExpressVPN jest usługą klasy premium. Jeśli nie zniechęci nas cena, która jest nieco wyższa od konkurencji, to zdecydowanie warto postawić na tego dostawcę VPN. Jest to bardzo dobry i skuteczny VPN, o którym można napisać tylko pozytywne opinie. Do niczego w tej usłudze nie można się przyczepić.

Odwiedź ExpressVPN

9.1 Total Score
Najlepszy VPN klasy premium!

Bezpieczeństwo
9.5
Prywatność
9
Wygoda
9.5
Cena
8.5
PROS
  • Bardzo szybki VPN
  • Usługa klasy premium
  • Świetna i szybka pomoc techniczna
  • Skutecznie omija blokady regionalne i cenzurę
  • Serwery w ponad 90 krajach
CONS
  • Wysoka cena
  • Tylko 3 urządzenia równocześnie

Jestem pasjonatem nowych technologii i gadżetów. Na co dzień pracuję jako programista, w wolnych chwilach śledzę nowinki technologiczne i związane z bezpieczeństwem w sieci.