CyberGhost

CyberGhost
CyberGhost

CyberGhost to jeden z najtańszych VPN-ów zdecydowanie warty uwagi. Świetny do streamingu, z dużą liczbą serwerów w licznych państwach. Polecamy!

CyberGhost to dość popularny VPN z racji dobrej ceny i ciekawej oferty. Oferuje kilka funkcji i możliwości, którymi dość mocno odróżnia się od konkurencji. Jak na przykład 45 dni gwarancji zwrotu pieniędzy – tyle nie oferuje żaden inny dostawca.

Jakie funkcje ma CyberGhost?

Możliwości CyberGhost
Funkcje i możliwości CyberGhost

Decydując się na kupno CyberGhost VPN otrzymujemy kompletną usługę VPN, która pozwoli na ochronę naszego połączenia z Internetem i umożliwi uzyskanie dostępu do zablokowanych treści.

W ramach CyberGhost VPN otrzymujemy:

  • nielimitowaną przepustowość i ilość transferu do wykorzystania
  • możliwość korzystania na 7 urządzeniach jednocześnie
  • ponad 4600 serwerów w 61 krajach

W kwestii ochrony prywatności – CyberGhost nie gromadzi żadnych danych swoich użytkowników. Zarówno aktywność użytkowników jak i czasy połączeń oraz wykorzystany transfer nie są zapisywane przez dostawcę. Siedziba firmy znajduje się w Rumunii, kraju który jest bezpieczną lokalizacją jeśli chodzi o prawo do prywatności.

Z usługą łączyć możemy się przy pomocy protokołów OpenVPN, L2TP/IPSec lub PPTP. Szyfrowanie opiera się o AES 256-bit.

W przypadku problemów, pomoc i wsparcie jest zapewniane użytkownikom za pomocą czata oraz e-maila.

Aktualny cennik CyberGhost – ile to kosztuje?

Jeżeli zdecydujemy się na abonament miesięczny, to zapłacimy za usługę 11,99€. Roczny abonament to 63,48€, co daje 5,29€ miesięcznie.

Najkorzystniej wypadają płatności dla abonamentów trwających dwa oraz trzy lata. Za dwa lata zapłacimy 78,96€, daje to 3,29€ miesięcznie. Najkorzystniej wypada plan na trzy lata, bo dzięki niemu możemy mieć miesięczną cenę w wysokości 2,45€. Jest to 88€ za 36 miesięcy.

W przypadku dłuższych planów obowiązuje 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy – oznacza to, że przez okres 45 dni możemy testować usługę i jeśli okaże się, że nie spełnia ona naszych oczekiwań, to zostaną nam zwrócone pieniądze. Plany miesięczne mają 30 dniowy okres zwrotu pieniędzy.

Za CyberGhost możemy zapłacić przy pomocy karty płatniczej, PayPala, Bitcoina i systemu SOFORT. Do założenia konta wystarczy tylko podanie adresu e-mail.

Cennik CyberGhost
Aktualny cennik CyberGhost 2019

Na czym można korzystać z CyberGhost?

Z usługi możemy korzystać na niemal wszystkich systemach i urządzeniach. CyberGhost przygotował aplikacje na najpopularniejsze systemy operacyjne i urządzenia mobilne. Z usługi skorzystamy bez problemu na komputerach pracujących pod obsługą systemu Windows lub macOS oraz na urządzeniach mobilnych jak telefony i tablety opartych o Androida lub iOS (iPhone oraz iPad). Bez problemu skonfigurujemy również usługę na pozostałych urządzeniach jak komputery pracujące na Linuxie czy routery.

Podsumowanie. Nasza opinia o CyberGhost

CyberGhost to VPN warty kupienia jeżeli zależy nam na niskiej cenie i dużych możliwościach. Świetnie sprawdzi się przy streamingu i dostępie do polskich treści podczas pobytu za granicą. W naszej ocenie jest to VPN, który można śmiało polecić większości użytkowników sieci.

Odwiedź CyberGhost

8.9 Total Score
Dobry VPN w atrakcyjnej cenie

Bezpieczeństwo
8.5
Prywatność
9
Wygoda
8.5
Cena
9.5
PROS
  • Niska cena
  • 7 urządzeń równocześnie
  • 45 dni na zwrot pieniędzy
  • Ponad 3000 serwerów
  • Serwery zoptymalizowane do streamingu
CONS
  • brak specjalnych serwerów maskowanych

Jestem pasjonatem nowych technologii i gadżetów. Na co dzień pracuję jako programista, w wolnych chwilach śledzę nowinki technologiczne i związane z bezpieczeństwem w sieci.